Entry tags:
Знову про чоловіка і жінку

Бути жінкою в Україні – це ніщо інше, як насамперед необхідність постійно мати справу з українськими чоловіками. Вони – як сіра реальність, об яку жорстоко розбиваються всі голосно висловлювані ідеї щодо співіснування статей в українському суспільстві: від правої ідеї жіночої самопосвяти заради героя-чоловіка до лівого гасла абсолютної ґендерної рівності. Де герой? Як можливо бути рівною з тим, хто звик паразитувати на своїй винятковості?
Що найбільше не подобається в українських чоловіках, – це те, що вони взагалі не намагаються подобатися. Точніше, вони подобаються самі собі, і цього їм достатньо. Вони не мусять завдавати собі клопоту, щоб завойовувати чиюсь прихильність: світ, на за їхнім уявленням, влаштований так, що все й так буде їм дане. А якщо не буде, вони підійдуть і візьмуть це силою.
Українські чоловіки – це сукупний результат закономірного виродження панівної частини патріархального суспільства і імперської генної інженерії. Українського чоловіка легко впізнати за обвислим животом, скляним поглядом і вологими підпахвами. Більшість українських чоловіків про дезодоранти чи антиперспіранти знають лише теоретично, тому настання гарячої пори року найгостріше відчувається в переповненому громадському транспорті. Справляння природних потреб для українського чоловіка – це святе, як для мусульманина намаз, а тому шукати якогось відповідного чи хоча б захованого від людських очей місця не обов’язково: навіщо ховатися зі святим?
Прикро констатувати, але українські чоловіки – це переважно погана генетика, тому вони приречені як вид. Жінки таких не обирають. Поки чоловіки за патріархальною інерцією вирішують справи в цій країні, жінки їдуть куди-інде розв’язувати проблему збереження якісного генофонду. Якщо це зміниться, і жінки закономірно візьмуть ініціативу у свої руки, вони зможуть вирішувати цю проблему тут – не з українськими чоловіками, звісно. Біологічне виживання важливіше, ніж патріотизм, неминуче заснований на культі героїв(-чоловіків), полеглих у розв’язаних чоловіками війнах за чоловічі цінності.
Останнім часом на вулицях і в транспорті дедалі частіше помічаю, як українські жінки подовгу і ніжно говорять по телефону італійською, іноді – іспанською. Я вірю, що в них усе добре. Мені дуже хочеться в це вірити.
(с) Остап Сливинський
оригінал есею тут
це відгук на дискусію “Бути українкою або “…прив'язали Галю до сосни косами“
А що ви думаєте про це?
no subject
Как минимум полный бред про дезодоранты и антиперспиранты. Когда жара - у меня мокрая от пота и жопа и спина и голова, что тут говорить про пидпахвы. Украинские мужчины не индусы и не сладкоголосые арабы, следовательно - не имеют адаптации к жаркому климату, как упомянутые иноземцы, которые и при сорока градусах сухие будут.
(no subject)
no subject
зі а коли укр. чувак ніжно розмовляє на вулиці французькою - це про що свідчить? чи коли гречанка розмовляє турецькою чи арабською?
ззі я чудово розумію, що є такі речі, як полеміка та різні там синекдохи з гіперболами, але це не про "зараз" і не про цей "есей"
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
no subject
если бы тупорылая каклота поинтересовалась биологией чуть более, чем в пределах 6-го класса средней каклошколы, то она бы знала, что селекцию в популяции осуществляют самки
так ша "погана гэнэтыка", "патрыархальна ынэрцыйа" и прочие высеры межушных клоак хохлоунтырменшей -- это все результат инстинктивного выбора каклосамок, то есть, показатель их качества как хранительниц и отбраковщиц генотипа
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
no subject
(no subject)
no subject
не хочу, щоб чоловіки сприймали це, як образу. не всі такі. можливо, мені просто не щастило.
причиною такої ситуації, на мою думку є жінки, а саме матері: синів затуркують до півсмерті, бо ж "коханий синочок" не знає яку каву купити, як доїхати з центру на Сихів, не здасть сам документи на вступ... а вбивало мене, коли мами приводили коханих синочків на співбесіду при влаштуванні на роботу. звісно, я наводжу тут найпатологічніші приклади, але факт-фактом.
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)
(no subject)